| Andreii002 a întrebat:

Detin un iPhone 5s gold si vineri l-am scapat in apa, a stat cam 7 secunde in apa si l-am scos, dupa cateva sec s-a inchis singur, l-am lasat cateva ore fara sa ii fac nimic (2-3 ore ) si dupa l-am bagat la incarcat, au aparut niste dungi pe el, iar acum nu se mai deschide deloc.NU porneste absolut deloc. Tin sa precizez ca nu l-am pun pe calorifer, nu am dat cu foehn-ul si nici nu l-am pus in orez. Imi cer scuze daca am gresit categoria. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Incearca sa il tii cateva ore afara, intr-un loc mai calduros. Daca nu, incearca in orez. S-ar putea sa fi intrat apa in mufa de la incarcare (50ron inlocuirea ei), sau in placa de baza (peste 150ron).