| KLiNK a întrebat:

Detin un telefon Karbonn Sparkle V. Folia de protectie de pe el da semne ca nu ar mai tine mult. Am cautat peste tot pe internet si nu gasesc folii pentru acest model. De unde as putea sa iau o folie de protectie pentru el?

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Mergi la magazinul d la care ti-ai luat telefonul, sau la un magazin de gen Orange, si roaga-i sa iti puna folie. Ti-o pun si bine si iesi mai ieftin decat daca ai fi luat de pe net, unde platesti transport. Bafta! happy

1 răspuns:
| KLiNK explică (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Multumesc! Telefonul l-am luat de la EuroGSM de pe net. Am sa ma duc la Orange (ca tot sunt parteneri cu EuroGSM) sa imi puna folie.