| Stefanutzu_Stefy_1991 a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar un telefon m-am gandit la un Sony xperia z1 ce spuneti a.ti mai avut.cum se comporta?

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, eu il am de 5 zile. Sunt foarte multumit de el, isi face update la android 5.0, merge excelent, nu dezamageste!winking
Isi merita banii!

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. E un Telefon de top.
Legat de cum se comporta Are un Snapdragon 800 si 2GB Ram, duce jocurile si aplicatiile fara lag.
Sony are cele mai bune camere pe smartphone-uri. 20mb are acest model super buna daca esti pasionat de poze.
La bani care costa un Z1 second hand ti-as mai putea recomanda un Galaxy S5 care e mai nou si are senzor amprenta. e un plus de inovatie.
Ramane le aprecierea ta. ambele sunt egale ca performanta. Z1 are un spate frumos de sticla. Eu l-as alege ca aspect frumos.
Bafta.

| Alex1510 a răspuns:

Se comporta bine dupa rewiew-urile de pe www.emag.ro.
Camera: in spate-20.7mp in fata-2mp (o camera buna in spate dar nu e chiar buna in fata)
Baterie:3000mah (foarte buna bateria)
Frecventa procesor e buna
Dessing tare
Daca vrei sa mai sti despre el sau sa vezi review-uri (pareri a celor ce l-au cumparat) intra pe www.emag.ro!
Eu cred ca este foarte bun dupa caracteristicile eMAG.