| Nicknamenone02 a întrebat:

eu ascult muzica cu Muzica Play, si de la un timp fara sa-i fac nimic, in loc sa se deruleze melodiile, daca nu schimb eu melodia rămâne aceeași, cum rezolv asta?

Răspuns Câştigător
| pisicuta052 a răspuns:

Trebuie sa iti creezi o lista de redare cu melodiile tale preferate (sau cele pe care vrei sa le asculti) si apoi vei putea da pe acea lista si le vei asculta si se vor delura singure! Sper ca ti-am fost de ajutor!

2 răspunsuri:
| IFeelS0Alone a răspuns:

Creaza o lista de redare cu melodiile tale preferate si da-i play. Ai grija ca sa nu se repete cantecul ci lista de redare. Poti modifica asta de deasupra butonului like din stanga trebuie sa fie doua sageti circulare (daca sunt doua sageti circulare cu cifra 1 in mijloc se repeta respectivul cantec).

| pisicuta052 a răspuns:

Iti poti crea o lista de redeare si se vor delura singure...