| Bandit288 a întrebat:

Vreau sa ascult o muzica pe telefon, ii dau play si după câteva minute își da pauza automat fara sa apas pe buton. Cum rezolv? Știe cineva?

4 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

O asculți la căști? S-au normal

| octav005 a răspuns:

Instalezi alt player de muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Poate se apasa aiurea pe buton dupa ce bagi telefonul in buzunar
2. Poate nu suporta player-ul redare in fundal si cand se stinge ecranul, se opreste

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Este din cauza conexiunii la internet care este una probabil slaba, trebuie sa astepti putin pana se incarca, deoarece spre exemplu videoclipurile pe Youtube se incarca pe fragmente, daca ai un net bun fragmentele se incarca mai repede, daca ai un net slab ele se incarca mai greu.