| IonutPetre12 a întrebat:

Salut tpu.Ieri am cumparat un s10+.Azi la 8 l-am pus la incarcat la 9 30 era gata.Aici e o imagine cu baterie. Vreau sa stiu daca atat tine baterie sau daca am eu o problema.
https://imgur.com/a/c1hPaum

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acolo iti arata ce aplicatii au folosit energie si cât, de la ultima incarcare. Nu indica nimic cam cât trebuie sa te tina. Functie si de cum il folosesti. Te poate tine 5 zile dar si 1 zi.

| LPCTSTR a răspuns:

Pai nu inteleg care e problema, nu te tine?

| Bizon95 a răspuns:

Bateria tine 5 zile daca il bagi in mod salvare baterie la modul extrem si nu faci nimic pe el decat daca astepti sa primesti telefoane

bateria tine 4-5h maxim daca te joci in draci

vad ca te joci Clash of Clans si faci poze tot intr-o veslie (care tine ecranul aprins, camera pornita, eventual flash-ul, etc.)

el a facut o statistica si ti-a spus cat te tine bateria in functie de cum folosesti tu telefonul

| Ionut3399 a răspuns:

Atat ai stat pe baterie, timpul estimativ al bateriei il gasesti in alta sectiune!