| Sorinelo19 a întrebat:

ieri mi-am achizitionat un Nokia lumia 625, toate bune si frumoase, dar astazi am incercat sa trimit niste fisiere cu bluetooth de pe unde telwfon cu android...acum intrebarea e: Unde gasesc fisierele trimise? Fisierele aveau extensia.xap si mentionez ca nu am card.

1 răspuns:
| DanySenpai a răspuns:

Din cate stiu eu despre telefoanele Windows/Apple, este ca nu poti trimite decat altor persoane ce detin acelasi tip de telefon ca al tau.