| BOSS270 a întrebat:

imi puteti spune si mie cat costa un Samsung Galaxy S2 la abonament Orange? P.S. : Prelungire abonament delfin 9! Dau funda! big grin

5 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Am vazut pe site ca nu mai este in stock dar va aprea curand si este s3 mini la 1 euri mai multe detalii intra pe Orangewinking

| Assu53 a răspuns:

La Orange nu mai este in stoc galaxy s2 din pacate :) in schimb gasesti s3 la 99 euro dar nu tiu exact ce abonament :0 uite aici https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane

| BOSS270 explică (pentru Assu53):

Pai s3 are abonament de 49 de euro straight face si s2 il gasesti doar in Orange shop big grin

| Dilavia a răspuns:

Nu stiu si nu imi pasa eu vreau doar sa iti spun sarbatori fericite! si la multi ani!

| PDI a răspuns:

Minim 700 lei dupa parerea mea!