| SouLIce a întrebat:

In cateva zile imi expira abonamentul de voce de la cosmote si nu stiu cum se procedeaza pentru trecera la alt abonament tot de la cosmote
Am inteles ca trebuie sa te contacteze un reprezentant pentru a te intreba daca mai doresti sa prelungesti abonamentul dar nu m-a sunat nimeni pana acum
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Semloh a răspuns:

Nu astepta sa te sune!
Du-te direct la un magazin cosmote si poti sa iti iei si un telefon nou!

1 răspuns:
| RasturnicaSiTrixy a răspuns:

Nu te suna nimeni, mai bine ii suni si le zici ca vrei sa reziliezi dupa ce expira => ca sa sara cu alte beneficii in plus.