| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un abonament pe cosmote. As putea sa folosesc numarul de pe cosmote, si sa imi fac abonament la vodafone, dupa ce abonamentul la comoste expira? Stiu ca e valabila optiunea aceasta la numarul aflat pe cartela.la cel de pe abonament?

4 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Poti vorbi prima data cu cei de la Vodafone ca trebuie sa-l porteze si apoi ti-l reziliezi de la cosmote. Altfel te costa de te saturi happy
incearca sa faci asta in ultimile 3 luni de abonament oficiale

| Aideen a răspuns (pentru cuvant):

Sti cumva daca procezez asa, pot beneficia la Vodafone de ofertele promotionale la telefoane, ca la un abonament normal? daca merg la Vodafone sa il portez, pot alege normal tipul de abonament?

| Aideen a răspuns:

Si daca pot, beneficiez la Vodafone de ofertele promotionale?

| cuvant a răspuns (pentru Aideen):

Din cate stiu va trebui sa faci abonament normal... ca si cand nu ai unul nou. ca nu iti va ramane abonamentul de la cosmote