| Zuzumilk26 a întrebat:

Iphone X sau Huawei P30 Pro.

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Parerea mea? Huawei cu ochii inchisi. Mai ales daca iti plac pozele. Stiai ca are o capacitate de zoom de pana la 50x? Este uimitor! Plus ca Apple este cu ochii numai dupa bani. Adica, banuiesc ca orice firma este dar ei o fac atat de vizibil... Nici nu este nevoie sa explic aici, Huawei. Nu te gandi.

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Lumea inca nu s-a prins ca la Apple jumate din pretul telefonului il dai pe brand?

| Clorox a răspuns:

Pe 30 pro, clar... Nici nu are rost sa argumentez.

| Drsss a răspuns:

HUAWEI, parerea mea este ca este cea mai buna firma de telefoane. A intrecut Apple si Samsung, mai ales cu p30 pro.

| ONRR a răspuns:

P30 pro clar l-ai lua daca ai fi destept