| Vitezomanul a întrebat:

Salut TPU-istilor.
Miam "achizitionat"(suna cam pompos..hai sa zicem cumparat) recent un nou telefon cu android.
Pe vechiul telefon aveam o optiune care imi activa automat modul silentios la telefon,astfel incat la scoala sau unde mergem intre anumite ore,nu mai trebuia sa port grija ca va suna.
Acum, cu noul telefon, s-a intamplat sa o patesc si de 3 ori intr-o zi, deci e cam enervant.
Daca stiti cum, sau stiti vreo aplicatie cu care sa pun sa mi se activeze automat modul silentios, v-as ramane indatorat^^

Dau FUNDITA, FUNDOAIE, FUNDA, ce vreti voi, numai sa-mi dati un raspuns care sa fie bun :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și este greu să-l pui pe modul silențios?

| Vitezomanul explică (pentru anonim_4396):

Si este greu sa-ti folosesti creierul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vitezomanul):

Îl folosesc întotdeauna, tu trebuie să mai înveți niște română.