| HaKeRo a întrebat:

La Samsung galaxy s2 trebuie folie de protectie sau este amoled si nu se zgarie? va rog raspundeti repede Funda.

Răspuns Câştigător
| Petrica44 a răspuns:

Telefonul este echipat cu un ecran SUPER AMOLED Plus - GORILLA GLAS.In mod normal nu necesita folie de protectie, dar poti opta pentru o husa ca cea din imagine : http://www.alliselectronics.ro/......se-samsung

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Gorilla glass nu se zgarie.

ca orice telefon i-ar trebui o folie de protectie nu se stie cand si cum al scapi pe jos oricat de atent ai fi