| TNC2000 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine in legatura cu telefonul? Cand deschid wireless-ul nu ma conecteaza la net, intru la setari wireless si nu imi apare nici o retea disponibila/indisponibila, imi apare decat adaugare retea Wi-Fi si cand dau sa imi adauge nu mi-o adauga, ma puteti ajuta, urgent! Si inca ceva am telefonul Vodafone Smart ll

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Incearca o resoftare la telefon ( gratis daca ai garantie la el, vreo 25ron la service gsm daca nu detii garantia), daca nu functioneaza nici dupa, posibil sa fie pe duca placa wirelles a sa.Asa ca sfatul meu in aceste conditii e sa scapi de el urgent!