| mazaroi a întrebat:

Mi am cumparat niste casti de telefon si am observat ca un fir de la microfon la casca este mai lung decat celalalt.Castile merg perfect dar cand mi le pun se vad nasol.Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai eu am vazut numai astfel de casti. Adica cred ca asa e normal sa fie castile, cel putin modelele mai noi asa sunt.

| Arthiom a răspuns:

Vezi ca in mod normal castile ar trebui sa aiba pe unul din cabluri o piesa de cauciuc cu o nisa pe o parte in care sa prinzi cablul in exces daca folosesti doar tu castile.