| mallu a întrebat:

Mi-am cumparat un iphone 4s chinezesc si as vrea sa stiu daca pot sa instalez android nu le am cu tehnologia dar daca vreti sa ma intrebati ceva despre telefon va voi spune cu placere! Funda pentru cel mai explicit raspuns!

5 răspunsuri:
| Luck19 a răspuns:

1.Androidul nu merge pe iphone
2.De ce? Pentru cala iphone este compatibil doar sistemul de operare IOS
3.Ca si la calculatoare sistem de operare Windows 7 sau windows 8
deci nu merge Android pe iphone

| 0x11111051 a răspuns:

Sunt citeva metode, dar iti cer o multime de nervi. Cauta pe google.

Dual Boot ajuta
http://www.youtube.com/watch?v=hVj6q7GmNXI

| kteichd a răspuns:

Mai bine nu ca nu o sa mearga la fel de bine

| dannyelutzu1_6199 a răspuns (pentru Luck19):

Baii geniule, e chinezesc de unde ios, sunt replici de iphone cu android, da se poate depinde ce fel de replica ai.Comentati si voi aiurea.

| darrio2007 a răspuns:

Androidul nu este pentru I-phone.Are alt sistem de operare.IOS.Nu te intreb nimic de telefon.Nu am ce.