| lovemyname a întrebat:

Acum 2 luni mi-am cumpărat de la Orange in iPhone 5c si acuma as vrea sa il dau pe un Samsung Galaxy S4.
Voi ce spune-ți, se merita?
Mie imi trebuie mai mult pentru jocuri, muzica, internet si poze.
Dau funda celui mai bun răspuns si celui mai explicit.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

La camera castiga S4.
La ecran castiga S4.
La procesor castiga S4.
La carcasa castiga Iphone-ul.

Eu l-as da pe un S4, se misca jocurile impecabil pe el si in plus cu un ecran de 5'', nu te poti plictisi de el.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru muzica, e mai ok iphone-ul(Are amplificator audio mai bun). pentru orice altceva din ce ai zis tu, s4 e mai ok.

| pa1pa2pa3 a răspuns:

Parerea mea e ca nu se merita pentru ca iphone-ul e un telefon bun si pe el poti pune si jocuri sui muzica. Dar si s4 e un telefon destul de bunicel, am avut si eu. dupa 2-3 luni mi s-a stricat si na. eu zic sa nu il schimbi. Funda? big grin