| sandybel2004 a întrebat:

as vrea sa stiu daca pot instala android v.2.2 pe Samsung carbi 2 si cum pot sa il instalez...de preferabil si un site se unde pot downloada.

P.S:la cel mai explicit raspuns dau funda si imi trebuie foarte repede un raspuns

Răspuns Câştigător
| teodorteoteo a răspuns:

Imi pare rau dar orice device care are interfata java indiferent de model nu poate fi upgradat la android am incercat si am intrebat si un specialist iti strici telefonul cauza exacta iti trebuie mai multa memorie si mai multa memorie nu iti suporta procesorul sper sa primesc fundawinking