| lovemyname a întrebat:

Acum 2 luni mi-am cumpărat de la Orange un iPhone 5c si acuma as vrea sa il dau pe un Samsung Galaxy S4.
Voi ce spune-ți, se merita?
Mie imi trebuie mai mult pentru jocuri, muzica, internet si poze.
Dau funda celui mai bun răspuns si celui mai explicit.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| user123456789 a răspuns:

Nu asculta de userul,, TheDia17". În cele ce urmează am să exprim contrariul.

http://www.phonearena.com/....../7983,7597

Pentru jocuri, compară Hardware-ul S4-ului cu cel al 5c-ului. Normal că este mai puternic la performanţe. Nu cumpăra rahatul de iShit, as putea romane acum la un Samsung vs Apple dacă este necesar. Apple este cu mult în urmă fată de Samsung, dar si fată de alţi competitori : Sony, HTC etc. Alege cu încredere S4. Se merită normal, iPhone este un telefon slab pe langă Samsung, aveti impresia ca dacă slabul este 30+ milioane este mai bun cu ceva? Nu, nu este. Nu o mai lungesc, apropo, cand va apărea iPhone6, te rog, uită-te întai la specificaţiilor S5-ului dacă doresti a cumpăra iPhone6, Apple nu va întrece Samsung. Buy Samsung,*** you Apple. Alege înţelept. Baftă

| TheDia17 a răspuns:

Nu te prosti!
Mai bine cumparati Iphone 5s gold, e mult mult mai bun ca Samsung galaxy s4.

| TheDia17 a răspuns:

Si Samsung galaxy s4 nu este asa de inteligent, mie mi se pare e ca este la fel ca si modelele vechi numai ca este mai mare si are o memorie putin mai mare.
Mai bine iti cumperi Iphone 5s gold pentru ca este un telefon super elegant si mai performant.