| IonutCiobanescu a întrebat:

mi-ati putea recomanda nise telefoane pana in 800-1000 lei care sa aiba calitate din toate punctele de vedere? Ma intereseaza mult si camera, la momentul actual am un s6 galaxy si are o camera geniala,ruleaza absolut orice joc,astept si argumente solide, convingatoare

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pastreaza S6-le atunci. In cel mai rau caz ia si pune frumos un LineageOS pe el.

| Bogdan70001 a răspuns:

Deci in momentul de fata singurul raspuns ok mi se pare cel al lui Gabi Dumitrescu.Adica dupa mine nu merita niciunul din telefoanele de mai jos...
Poti incerca ce a zis Gabi, DAR ATENTIE, doar daca ai S6 simplu, NU EDGE", adica nu merita sa schimbi ROM-ul la un S6 Edge, in schimb la un S6 simplu, ar fi ok
Sau daca chiar vrei un telefon bun la 1.000 lei XIaomi MI A2 si iti garantez ca este mai bun decat orice telefon din lista de mai jos (apropo probabil o sa zici ca Honor 6X este mai bun dar tine cont ca el vine in 2 versiuni una cu 3GB/32GB si una de 4GB/64, cea de 3/32 este 1.000 lei cea cu 4/64 este PROBABIL mai bun ca MI A2, nu stiu sigur), dar este si mai scump) si face si parte din programul Android Onewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 3.1 arată într-un mare fel, în 3 versiuni de culoare alb, negru sau albastru.
Are camera principala de 13 MP și secundară de 8 MP.

E dual SIM
Procesor octa-core
Sistem de Operare Android One

Preț 600-650 Ron.

Eu mi-am cumpărat versiunea pe alb și acest lot nu e dual SIM doar cel pe negru și dacă știam că există și pe albastru dual SIM îmi luam așa!

Recomand cu draga inima!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca ceva are autonomie mare a bateriei motiv pentru care telefoanele Nokia au fost mereu foarte apreciate
Detalii mai convingătoare direct in magazine sau aici:

https://www.google.ro/amp/s/m.gsmarena.com/nokia_3_1-ampp-9215.php

| Sarcopt a răspuns:

E un pic mai scumpicel, A5 2017, are ambele camere de 16mp și o baterie bună.

Răspuns utilizator avertizat
| Neutrull a răspuns:

Eu am Huawei Honor 6x si camera selfie e foarte buna. E de 8 si poti face orice cu el.