| rammissy a întrebat:

Multumesc pentru raspunsurile de ieri. Am inteles problema Huawei si am citit mai mult, sunt insa foarte încântată de camerele foto. S10 plus este o a doua tentație ( spunea cineva ca daca il iau de fita nu isi merita pretul - eu păstrez un telefon cel putin 5 ani asa ca merita investitia).
Am o nouă intrebare ( pentru ca nu ma pricep ) ce alt telefon la standardul ( Huawei 30 pro sau S10 plus as putea achizitiona)?
Multumesc anticipat pentru raspuns!

1 răspuns:
| AlexaGamer a răspuns:

Buna, ai putea achizitiona un Huawei 30Pro sau S10+ dar e very hard