| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU! Nu știți unde pot găsi o placă de bază pentru un iPhone 8 plus fără iCloud pe ea până în 200 de lei?
Dau Fundă!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai bine iti iei alt telefon, numai merita sa bagi bani in acesta, vinde l pentru piese sau aruncal, daca e dusa placa de baza inseamna ca telefonul este dus si numai merita reparat deloc.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu prea găsești nimic de calitate la banii ăștia, poate te interesează totuși de aici sa cumperi
https://remogsm.ro/......one-8.html

| Xox0 a răspuns:

ICloud-ul e parte din software care implicit vine instalat pe placa aia daca chip-ul si toate celelalte componente se afla pe ea.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Pe olx, publi24, la jumate, marketplace ai incercat?
Poate cineva chiar vrea sa scape de ea si o gasesti acolo.

| XMarya78 a răspuns:

Buna. Mai bine iei un alt tel nu merita. La GSM uri gasesti placa de baza