| MrAnonymus a întrebat:

Nu stiu ce telefon sa aleg dintre Allview P5 si ZTE Granx X In. Ma ajutati si pe mine.Multumescwinking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt niste chinezarii, cu ceva mai multa calitate pentru ZTE. Nu recomand vreuna din ele, incerca sa-ti iei un telefon serios.

| maryusmono a răspuns:

Eu as zice P5

| andreimada a răspuns:

Allview P5happy

| Bogdy997 a răspuns:

Amandoua companiile nu sunt prea geniale la facut telefoane. Am vazut cum merge si telefon de Allview si de ZTE. Amandoua cam blege, si ZTE ce l-am vazut era smartphone. Mai bine iti iei ceva model de la Nokia, Samsung, LG etc...

| flippy94 a răspuns:

Din astea doua aleg Allview

| stefutycascumpyka a răspuns:

eu crd ca e mai bun un granx X