| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
nu stiu daca aici e categoria am o problema cu iphone 4
am umblat pe la setari ca tot primesc mesaje de la 333 cu
"Ne pare rau nu ati putut trimite acest mesaj va rugam sa incarcati numarul" acum nu mai primesc mesaje dar acum pe oricine sun primeste apel cu numar ascuns cine stie cum pot rezolva problema cu nr ascuns?

1 răspuns:
| asdfkhjl a răspuns:

laughing si eu am patit asa. ai trimis mesaj cuiva si nu ai avut mesaje. te duci in mesaje care nu s-au putut trimite si stergi mesaju ca sa nu se mai trimitawinking sper ca ti-am fost de ajutor :*