| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate trimite SMS pe numar ascuns? Sigur spun ca se poate,ca inca mai primesc mesaje cu injuraturi fara sa se afiseze numarul, dar cei care l-au trimis nu au IPhone.Deci se mai poate.Cum?

3 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

Cu #31# nu merge am incercat, nu se pot trimite mesaje misterioase

| DianaIsHere123 a răspuns:

E simplu.pui inaintea numarului la care vrei sa suni sau sa trimiti mesaj #31#.

| AerDeMunte a răspuns:

Cu # 31 # nu merge doar cand suni, la mesaje functioneaza cu # Rl # asa am inteles
P.s. NU LA TOATE TELEFOANELE FUNCTIONEAZA. Sper ca ti-am fost de ajutor!