| gabrielosss98 a întrebat:

Salut,TPU,o sa imi cumpar Nokia lumia 900 si ma gandeam daca vor mai aparea aplicatii pentru windows phone 7.8, intreb asta deoarece este si versiunea 8.Si daca nu vor mai aparea ce telefon cu windows phone 8 imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Windows 8 abia a aparut, aplicatiile vor incepe sa apara si ele, prin urmare daca iti place telefonul nu iti bate capul cum va evolua sistemul de operare, de regula durata de viata a unui telefon este mai mica decat a sistemului de operare. Este o alegere buna Nokia lumia mai ales ca acum este in reducere cu 15%: http://bit.ly/nokia-lumia-900

2 răspunsuri:
| SpeedMax a răspuns:

Buna.iti recomand un telefon cu Android.Este foarte usor de folosit.Si are foarte bune performante. Windows Phone este demodat Android este Number One.

| aly300 a răspuns:

Cel mai bine sa iti iei un device cu android.