| Light_Denys_1986 a întrebat:

Odata ce pui o folie de sticla pe display-ul telefonului se mai poate da jos? Si daca da, cum? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da, folia de sticla se poate da jos.O prinzi un pic cu unghia intr-un colt si o tragi cu grija, ca pe o folie normala.
O zi buna.

| RB26DETT a răspuns:

Se poate da jos foarte simplu, trebuie doar sa prinzi putin cu unghia preferabil si sa tragi, ca si cum ai da jos o folie normalawinking Vezi ca ecranul nu va mai recunoaste atat de usor atingerile prin folia de sticla!

| Ionut722 a răspuns:

Dc cand mi-a fost pusa folia pe margini a ramas nelipita (de vreo 3 ori)

| ioanadospi a răspuns:

Eu am avut folie de sticla si tot am tras de colturile foliei...a fost usor de scos si de asemenea usor de pus inapoi...ai grija daca vrei sa o pui inapoi sa nu o spargi