| M3K4N0ID a întrebat:

Pentru un abonament la un smartphone de exemplu glaxy Ace iti trebuie actele casei si daca nu platesi abonamentul ce patesti?

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Buna, depinde ce retea alegi. la Vodafone si Orange ai nevoie de bulletin si card pe care sa ai minim 5 ron. La cosmote, ai nevoie de bulletin si act de spatiu, cum ar fi contract de inchiriere, titlu de proprietate sau adeverinta de la primarie cum ca locuiesti la adresa respectiva. Cat despre neplata abonamentelor, e bine sa nu se intample pentru ca e posibil sa scapi acum, dar vei intra in baza de date a biroului de credit ca rauplatnic si e posibil sa nu mai poti obtine pe viitor credite, etc.