| Serban_Valentin_1993 a întrebat:

Am un abonament la Orange de 8 euro mai exact delfin 8 si o optiune de date my smartphone 5 si vreau sa-mi schimb abonamentul in cangur 15, imi poate spune cineva daca mai trebuie sa platesc si optiunea de date sau se dezactiveaza automat ori trebuie sa platesc ca sa o dezactivez?

Răspuns Câştigător
| byCV9 a răspuns:

Pai daca ai facut abonamentul acum 2 ani poti sa schimbi in cangur 15, altfel nu! Si optiunea o poti dezactiva sau pastra (depinde daca iti place optiunea sau nu)! Sper ca te-am ajutat! Funda!