| anonim_4396 a întrebat:

Samsung S5380 Wave Y Young sau Samsung Galaxy Fit? Ce ati alege? Eu zic Wave, voi? Si va rog si niste argumente. Ofer funda + vot.

Răspuns Câştigător
| reeeebook a răspuns:

Ai aici tot http://www.esato.com/phones/compare.php?phone=853&cp=774 funda?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Uite aici o comparatie :

http://www.esato.com/phones/compare.php?phone=853&cp=774

Sunt destul de asemanatoare dar eu as alege galaxy fit.
Diferenta se da la camera si sistemul de operare.
Galaxy fit are o camera de 5 mp fata de 2 mp cat are Wave si sistemul de operare este android fata de Bada.

Cum sunt telefoane la cam acelasi pret...as merge pe mana la Galaxy fit.

| reeeebook a răspuns (pentru Apache):

Copy paste

| Apache a răspuns (pentru reeeebook):

Deci tu dai un raspuns cu primul link care apare pe google si tot tu comentezi?

Eu baremi i-am spus care ar fi plusurile si minusurile.
Nu am dat un raspuns in scarba cu numai primul link care apare pe google....si nici nu am cersit funda cum se pare ca faci destul de des.
Ce am copiat? Ca avem amandoi acelasi link? Eu folosesc site-ul asta de mult, cu toate ca e probabil cel mai cunoscut.

Exact de la tine as copia raspunsurile...

| Lionsgate a răspuns:

Wave, pentru ca are un procesor de invidiat, poti face multe lucruri si merge la fel de bine. varamio are amgazin de tell si stiu, alege ce vrei.

| Erzaa a răspuns:

Mai simpatic Wave decat cel galaxy, pentru ca Galaxy e cam mic si prea rotund, mie nu imi acest tip de telefoane. Un prieten a avut Wave si era chiar bun, l-a tinut 4 ani, dupa l-a vandut, si inca mergea bine.