| DariaIoana18 a întrebat:

Se aproprie Craciunul si logic ca vreau un cadou.Precum cadou vreau un telefon care poate sa fie ori Samsung galaxy note 5 ori Samsung galaxy s6 edge plus. Tatal meu a vazut galaxy-ul s6 edge plus si vrea sa mi-l cumpere dar nu de Craciun ci in vara.Eu logic ca am zis ca merge si in vara!
Ma simt fericita dar ma si prost, nu stiu de ce dar ma simt prost!
Imi explica si mie de ce ma simt prost? Cum pot sa rezolv asta?
Sa nu ma credeti fitoasa sau altele!
Astept raspunsuri decente!
Funda!

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

E normal sa te simti prost. Craciunul e la o luna distanta, iar pana la vara mai ai de asteptat. Poate intre timp iti schimbi optiunile si pana in iunie vrei alt telefon. Asteptarea e grea, chiar si cand e vorba de un minut.
Ori scurtezi momentul si poate il convingi sa cumpere de Craciun, ori astepti pana la vara, rabdatoare, caci va veni si acel moment pentru tine.

| itextrat a răspuns:

Ia S6 si nu o sa te mai simti prost.
http://www.digitalcitizen.ro/......emarcabile

| cameliaTpU a răspuns:

Eu una cred ca probabil te simti prost si din cauza faptului ca parintii tai fac intotdeauna atatea pentru tine...iar tu nu te poti revansa fata de ei
Incearca sa fii mai" ascultatoare" ...sa nu mai spui "NU" cand esti pusa sa faci ceva...nu stiu
Bafta!