| WraNyusS a întrebat:

Care credeti ca e mai bun Samsung galaxy note n7000 sau Samsung galaxy s3? Vreau dovezi ex ila are 1 ghz il are mai putin. Dau funda la cel care explica cel mai bine sunt interesant sa imi iau unul dintre ele

Răspuns Câştigător
| vladelvis a răspuns:

Samsung galaxy s3 iti recomand, fiindca are un procesor quad-core de 1, 4ghz sau 1400mhz vs dual-core 1, 4ghz sau 1400mhz, care proceseaza mai bine si deschide mai repede aplicatiile, android 4.0.4 upgradabil la 4.1.2,si interata TouchWiz Ul aplicată peste, o densitate a pixel mai bună, Funda?

2 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

S3 evident. Are procesor quad core, pe cand note-ul are dual core.

| Alexx15 a răspuns:

S3 este mult mai bun din cauza procesorului quad core