| C1P1K a întrebat:

Se merita Nokia Lumia 520 (impecabil) + 150 RON pe iPhone 4, 8gb, 3 zgarieturi minore (max 1cm), neverlocked? Ofer funda pentru cel mai inteligent raspuns ( argumentati de ce s-ar /nu s-ar merita)! Multumesc!

1 răspuns:
| mada7255 a răspuns:

Nokia lumia din cate stie acest baiat e windows phone iar Iphoneul E IOS eu unul prefer android Daca am inteles sitoatia tu vreii da dai un Nokia si 150 pentru iphone dar sincer parerea mea e ca ar trebui sa pastrezi nokiaul Iphonurile in mare sunt doar brand DEPINDE SI DE PROPRIA PREFERINTA DAR EU NU AS LOA IPHONEUL BAFTAA!