| HunKiller a întrebat:

Salut TPU

Stau pe telefon pe Youtube, Facebook etc si imi tot baga reclame 18+ si multe altele (pariuri sportive)

Stie cineva cum pot sa scap de ele?

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Daca zici ca sunt reclame 18+ nu cred ca e indeajuns doar o resetare din fabrica, dar incearca. Daca nu dispar inseamna ca telefonul e virusat. Am avut si eu problema asta... daca persista si vrei sa folosesti telefonul in continuare du l la service... eu mi am luat altul nou

| Lucian2473 a răspuns:

Readu-l la setarile din fabrica. O aplicatie descarcata din magazin play care te-a atentionat ca contine ads, iti prezinta reclaem cand ti-e mai mare dragul. Chiar daca aplicatia este dezinstalata, tot vor aparea reclame. Trebuie adus la setarile din fabrica si atentie cands mai descarci ceva. Mai ales prin ce site-uri mai colinzi. big grin

| CosCosminCosminStefan a răspuns:

Încearcă să instalezi de pe Magazin play o aplicatie de AdBlock