| mariian a întrebat:

Stie cineva cat trebuie platit la abonamentul free M de la cosmote? As dori un S3 mini.ce ziceti? Si mai am o intrebare este mai bun S3 mini ca Samsung galaxy trend plus? Multumesc!

4 răspunsuri:
| IonutRM a răspuns:

199 lei costa s3 mini la Cosmote Free M si da este mai bun decat Galaxy Trend Plus.

| mariian explică (pentru IonutRM):

Da stiu ca trebuie 199 platit dar pe luna?

| mariian explică (pentru IonutRM):

Si pe luna cat trebuie platit la free M?

| Catalin_Valy_1999 a răspuns:

Da este de 1000mi mai bun S3 mini decat Trend Lite are camera pe fata litz si merge muuuult mai bine are si memorie mai mare deci ia-ti S3 miniwinking