| cris914 a întrebat:

stie cineva dintre voi unde as putea descarca un stock rom pentru Allview x4 soul mini s?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2OnQuEJ

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu te descurci unde-ti dau ei link-ul poti sa mergi si aici: http://bit.ly/2OtlmnF Dar din primul poti sa afli cum faci operatiunea.

| cris914 explică (pentru Salontanul):

Multumesc,dar primul link e pentru alt tel si la al doilea x4 soul mini S de care am nevoie este doar rubrica linkul de download este in asteptare(coming soon), multumesc inca o data oricum

| catalin1337x a răspuns:

Https://ufile.io/8fe2h firmware pentru x4 soul mini s,, daca nu merge incearca sa debifezi userdata in sp flash tools