| DeliaAmalia a întrebat:

Stie cineva in jur de cat ar costa acum intr-un magazin COSMOTE din Tg-Jiu un telefon LG KP501 Kookie? happy FUNDA.

4 răspunsuri:
| KaterinaРомановский a răspuns:

Nu se mai gaseste KP501 in magazine, doar pe internet.

| DeliaAmalia explică (pentru KaterinaРомановский):

Am fost astazi sa ma uit si am gasit, deci se mai gaseste si in magazine.

| bradysandro a răspuns:

Am si eu un telefon dinacesta. dar nu-s prea multumit de cat tine bateria la mine

| ioanaa25 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei orice alt ceva de cat LG am avut si in 6 luni cel putin doua luni a stat la reparat cred ca de 5 ori mi se strica cate ceva intruna am fost nevoita sa il schimb si soram mea a patit la fel eu am avut LG optimus L5 si ea L7 ideea e ca nu e deloc bun LG-urile