| anonim_4396 a întrebat:

sunt purtatorul al unui iphone 4 s si am intampinat o problema.Imi vibreaza odata la 1-2 asa singur dupa care in vreo 30 de minute se aude un zgomot ciudat ac acela cand scoti sabia dintr-o teaca? Ce se poate sa fie, Este filat telefonul, este eroare de soft? Vii s-a mai intamplat?

2 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Intrebarea asta ar trebui postata pe forumul iphoneforum.ro..pe tpu.ro sunt numai habarnisti.

| ClauCS99 a răspuns:

E cam complicat poate sa fie de la aplicatii adica iti trimete notificari sau o fi o eroare a softului, daca mai ai garantie du-te cu el la garantie fiindca s-ar putea sa iti manance net aiurea adica sa consume enorm fara sens.