| Bogdi131 a întrebat:

Am si eu o problema cu leptopul meu straight face! De la un timp incoace,nu mai merge cum trebuie,sau cum mergea inaintestraight facesad! Nuj ce mi-a aparut odata si dat `ok` ca sa mi se reparw singur,dar dupa cateva minute am dat cancelstraight face! Si acum,cand ascult muzica pe `Youtube`,merge bine,dar cand deschid un alt folder,sau o alta fila mi se intrerupe putin si dupa canta iar! Si se aude si un zgomot mai ciudat la processor,unde are culleru` de racire! Si inainte de asta,cand il lasam deschis si nu umblam pe el ramanea asa, acum dupa cateva minute dupa ce nu umblu pe el, mi se face ecranul negru..si mai sta vreo 10 minute si dupa se inchide straight face! Ce i-am facut? Sau ce sa fac sa fie ca inainte?sad

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Prima masura: ridica "laptopul"si pune cateva carti (2-3 depinde de grosime) in partea din spate. Ulterior comanda de pe net suport pentru laptop cu un cooler sau doua. Apoi reinstaleaza Windowsul pe curat (sterge tot HDD-ul).

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere!

| Bogdi131 explică:

Mersiiii!big grinlaughing!