| Dragan_Alin_1996 a întrebat:

un telefon Allview x3 soul plus. Problema e urmatoarea aveam o inregistrare audio pe care am vrut sa o trimit la cineva, dar in loc sa dau "distribuie" am dat " codificare" inregistrarea a disparut de pe ecran si nu stiu unde si cum sa o gasesc. Ajutati-ma va rog e inportat sa recuperez acea inregistrare.

1 răspuns:
| Adelin25 a răspuns:

Nu o mai gasesti...incearca cu un cablu de date sa bagi in PC, ea normal acum este in telefon dar nu o mai gasesti