| DutzaDiia a întrebat:

Sunt confuza.Mi-am luat un telefon ALCATEL ONE TOUCH 918 Hello Kitty si cand am facut o inregistrare audio nu am gasit-o. Stiu ca pare ceva banal, dar vreau sa stiu unde sa gasesc inregistrarea facuta. Intreb doar pe cei ce au acest telefon sau rude de-ale lor au. Va multumesc Dau fundita..Promice.

Răspuns Câştigător
| Alex_Adi_1990 a răspuns:

Poate fi in fisierele mele! La audio nu stiu sigur!

2 răspunsuri:
| bogdannutz a răspuns:

Eu am Alcatel ot 991 si mi se salveazza absolut tot in card de memorie, cauta pe acolo(poate gasesti intr-un fisier numit DCIM)

| DutzaDiia explică (pentru bogdannutz):

Da. L-am vazut si eu pe ALCATEL OT 991 si are meniul si tot exact ca al meu!