| DenimM a întrebat:

Vreau sa dau comanda de pe eMAG de un Samung Galaxy S3, ca am vazut ca e mai ieftin ca la germanos ( la germanos w 1. 999lei, iar la eMAG e 1. 169lei). Deci va intreb, e vreo diferenta intre telefoanr de il vand aia mai scump si astia de la eMAG mai ieftin, cae diferenta prea mare. E acelasi tellefon.nu?

Răspuns Câştigător
| HDR10 a răspuns:

In general la germanos se vand cu un pret mai ridicat. Diferenta e in memoria de stocare, unele au 8 GB, alele 16, 32.
Bafta

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Din câte văd pare a fi același.
Prețul poate fi oricât într-o gamă destul de largă (1035 - 2151 lei, poate și mai mult):
www.price.ro/index.php?action=product_prices&prod_id=542007&asc=1
Pentru 12 sute și ceva, îl iei chiar și cu 4G:
...e-cu-4g-l/

| stlucian a răspuns:

Nu sunt la fel
Cel de la eMAG e i9300 si
Germanos e i9305 LTE care are si 4 G,
2 G RAM

Mai multe aici:

http://recombu.com/......18607.html

http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php

http://www.gsmarena.com/samsung_i9305_galaxy_s_iii-5001.php

| hp8510p a răspuns:

La Germanos nu il mai au in stoc si nu au mai actualizat pretul.Dar e posibil sa fie de 64 de gb.

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

E acelasi telefon lucrurile de la Emag in general sunt mai ieftine, dar sunt si bune.

| IVIOLETA a răspuns:

Produsele sunt aceleasi acum depinde de cum baga magazinele ofertele.
La e-mag e posibil sa fie la reducere iar la germanos nu.
Eu am comandat des de la e-mag si nu am avut probleme cu ei.Am o imprimanta de 4 ani si merge super, 3 telefoane in famile, cosmetice, carti.
O zi buna!