| DenimM a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un Samsung Galaxy i9300 S3 de la Flanco ( acolo costa 1. 149lei), iar la Germanos am vazut ca tot acest telefon costa 1. 999lei. Vreau sa-mi spuneti daca e vreo diferenta intre ele(tara de provenienta, specificatii tehnice?), sau sunt aceleasi telefoane si doar pretul difera, si daca da, de ce la germanos e mai scump?

Răspuns Câştigător
| ImCalledLamă a răspuns:

E acelasi lucruwinking Dar la Germanos e mai scump pentru ca e magazin numai cu telefoane, tablete cateva si rar laptopuri. Pe cand Flanco are mai multe si fiecare magazin pune ce adaos vrea el.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

E tot aceaiasi treaba doar ca la Germanos e mai scump happy.

| hp8510p a răspuns:

Sunt 2 posibilitati:
-telefonul nu il mai au de ceva timp si pretul nu a mai fost actualizat.
-este alt model, posibil cel cu LTE dar e imposibil sa fie asa de scump.
Prima varianta ar fi cea mai corecta...

| Celcareajuta a răspuns:

E posibil ca unu sa fie de 16gb si altul de mai mult. Oricum cei de la Germanos tin preturile foarte sus(dupa parerea mea) ca sa te imbie sa iei la abonament Cosmote (si iti reduce extraordinar de mult). Oricum ti-as recomanda sa iei un S4 cu 1500-1600 de pe okazii cu garantie si la cutie happy

Răspuns utilizator avertizat