| PuținConteazăNumele a întrebat:

Vreau sa imi cumpar telefon si nu stiu ce sa fac, ma gandeam la Huawei p9 plus, l am vazut acum ceva timp pe eMAG, vandut de catre eMAG in sine la 1600 de lei, dar acum cel vandut de eMAG este indisponibil, l am gasit doar pe acesta vandut de quick-mobile : https://www.emag.ro/......P8HW2BBM/, mai este vandut si de alte firme la 2200 - 3200 lei, nu pot sa inteleg de ce e asa scump, si pe acesta https://www.quickmobile.ro/......am-130262, care este mai ieftin decat pe eMAG, desi nu l as lua de acolo, am mai multa incredere in eMAG, nu stiu ce sa fac, sfaturi?

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Pe eMag sunt cele mai ieftine, nu o sa gasesti vreun site in care sa fie mai ieftine asa ca pe eMag.
Eu zic ca mai bine astepti pana telefonul va fi din nou disponibil pe site.
Bafta.

| Miruniskaya a răspuns:

Buna! Cele doua linkuri nu merg. Iti recomand cu caldura sa apelezi la eMag deoarece este 100% de incredere, alte site-uri no name tind sa puna chestii mai ieftine si sa iti vanda chestii stricate. Un micut sfat pe langa, doar daca vrei sa il iei in considerare: am avut acest telefon, nu este cel mai grozav. La pretul de 1600 in schimb mi-am cumparat un LG G4 care este exceptional, a fost comparat cu Samsung S7 la nivelul de performata, are camera de 20 GB, meniul este superb, etc. Motivul pentru care ti-l recomand este acela ca daca tot doresti sa iti iei un telefon, cel de la LG este chiar foarte bun happy Sper ca te-a ajutat raspunsul meu, multa bafta!