| Skryzor a întrebat:

Salut,

Recent m-am gandit sa-mi cumpar un telefon nou... Avand in vedere ca am un Sony Xperia U si imi place de minune, trebuie sa aleg intre: Sony Xperia M C1905 (569RON); Sony Xperia L (699RON); Sony Xperia P (917RON); Sony Xperia SP (885RON). Despre bani... Am ~500 MOMENTAN. Asa ca nu stiu care sa-l aleg in functie ca: Nu vreau sa il cumpar tocmai la sfarsitul verii(vreau mai repede) si vreau sa fie competent. Va rog, luati intrebarea in serios

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai rabdare si nu inteleg de ce vrei strict Sony sincer cand unele de acolo(gen xperia p) trebuia sa fie 500 lei, tinad cont ca e un xperia u cu memorie nitel mai mare, cu ram dublu si cam atat special.

| denisadr a răspuns:

Eu iti zic sa mai stai un pic si daca mai strangi bani poti sa iti ie-i un s3 mini de la Samsung pana la urma nu trebuie sa te limitezi mereau la Sony desi trebuie sa recunosc ca fac telefoane bune.
http://www.emag.ro/......DG9ZCBBBM/