| Fcp_AndrEi_1994 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Smart 3 si am gasit unul la abonament pe mercador si cum se face daca il cumpar eu trebuie sa platesc eu abonamentul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Ia legatura cu vanzatorul si te lamureste el.Sigur ai un numar de telefon al lui acolo. Am deschis sa-ti raspund si sa-ti mai zic sa nu te intelegi cu el sa-ti trimita telefonul prin posta si tu sa dai banii la fel pentru ca sa nu patesti ce a mai patit un utilizator TPU si cand a deschis pachetul a gasit unnokia de pe vremuri apoi vanzatorul si-a sters contul si nu a fost de gasit.Te intelegi cu cumparatorul sa faceti tranzactia fata in fata cu proba si lamuriri. Daca nu ai posibilitatea sa faceti asta, nu-l lua.Parerea si sfatul meu.

| Fcp_AndrEi_1994 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu dau sa il iau prin posta ca imi dau si eu seama ce poate sa faca.Eu sunt din Ploiesti si l-am gasit in Bucuresti da il am pe fratele meu la facultate si se duce el sa mi-l ia tongue