| FastAndLudicrous7 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou si sunt cam indecis. Eu am un buget undeva intre 500 si 700 de lei si am gasit cateva telefoane pe care mi le as putea permite. Eu m am gandit la unul dintre LG G2 mini, Samsung S2 ( simplu, nu vreau plus), Samsung S3 si Allview Viper S. Imi puteti spune care e cel mai bun dintre ele si argumente? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Salut, Samsungurile sunt cele mai bune din cele enumerate de tine, niciodata sa nu iti iei Allview sunt cele mai nasoale telefoane, iar despre Lg nu e nu stiu ce, deci mai bine iti iei Samsung S2 poti gasi la 400 si Samsung S3+ dar nu nou, crede-ma gasesti super usor. Succes!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview V1 Viper S, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=6193

http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=167%2C11014melp43%2C2141

Toate cele bune.