| alin3007 a întrebat:

vreau sa-mi achizitonez un smarphone insa nu stiu ce sa aleg. As dori sa-mi dati exemple de telefoane care sa se incadreze in :
Maxim: 1200 RON
Baterie : peste 2000mHa
Cu Wi-Fi
Camera de la 5 in sus
si cu Android bun ca sa-mi mearga jocuri precum SubwaySurfers.
Ofer Funda!

5 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Un telefon care sa se incadeze in toate acele cerinte si sa fie disponibil chiar la un pret mai mic de 1200 ron este acesta: http://bit.ly/18gyShX

| ÎngerCretin a răspuns:

Nu te grabi in achizitionarea unui produs. mi s-a intamplat de multe ori si am gresit de fiecare data.
Samsung galaxy S 2
poate fi PLUS-mai bun decat normalul si mai putin scump -> undeva la 1000 lei nou, factura, garantie
poate fi SIMPLU - undeva tot la 1000 lei nou, factura, garantie

Samsung galaxy s 3 (eventual mini)
Undeva la 1000 lei cel Mini (mai mic decat normalul nou, garantie, factura)
Undeva la 13000 lei cel Normal (mai mare decat mini si mai bun, fiind nou, garantie, factura)

Samsung galaxy s 4
Mini - mai mic decat normalul si undeva la 1600 lei(nou, garantie, factura)
Normal - mai mare decat mini si mai bun, undeva la 1800 lei (nou, garantie, factura)

Nu iti recomand sa iti iei iphone deoarece e scump de intretinut. Iti trebuie programe aproape pentru orice, inclusiv sa setezi o melodie ca sunet de apel. Si toate programele se cumpara.

Cel mai avantajos la pretul cel mai mic este Samsung galaxy s 2. Nu se merita sa-ti iei mini in loc de normal!
Garantia si factura sunt lucruri esentiale in achizitionarea unui produs!

| ÎngerCretin a răspuns:

Undeva la 13000 lei cel Normal (mai mare decat mini si mai bun, fiind nou, garantie, factura)
Am gresit. E 1300 lei laughing

| bineproportionat a răspuns:

Salut, asta e singuru telefon care l-am gasit sa respecte toate conditiile impuse de tine si in acelasi timp sa fie si foarte capabil! Samsung i9082 Galaxy Grand
http://bit.ly/1a9g86Y

| alin3007 explică:

Multumesc pentru sugestii insa as vrea sa mai vad sugestii
Eu m-am uitat du xperia sp la pretul de 1200 Ron ( nu la eMag)