| BebeZeu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Iphone 3-4 nu conteaza prea mult. il vreau la abonament cosmote. imi puteti spune la ce preturi il gasesc va rog?

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Pai il gasesti pe cosmote

| yostefiyo a răspuns:

4 e de 13 cred nu sunt sicur daca normal el e 25

| PaulJaRule a răspuns:

Depinde ce abonament iti faci si pe ce perioada. iphone 3 nu stiu daca se mai gaseste dar sunt unele abonamente la care un iphone 4 costa 99 de euro(dar nu te prea increde in ele..ca-l iei cu 99 de euro dar daca stai sa calculezi..cand termini abonamentu il platesti cu mult peste pretul lui, ca si cum l-ai lua in rate)