| AdZi a întrebat:

Maine vreau sa-mi cumpar un Samsung Galaxy S2 la abonament pe Cosmote, insa din cateva cautari pe Net nu am gasit mai nimic despre pretul telefonului la abonament. Imi puteti spune voi cat ar costa.....la abonament? Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta intreaba maine cand te duci la Cosmote.Nu crezi ca este mai sigur sa te informezi direct de la sursa?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Preţul cu abonament este între 1139-1949 lei - depinde de abonament.

Vezi site-ul OFICIAL la linkul :
http://www.cosmote.ro/......ffers.aspx

Toate cele bune şi Sărbători Fericite!

| AdZi explică (pentru bursuc001):

Mersi, Sarbatori Fericite si tie!

| bursuc001 a răspuns (pentru AdZi):

Cu plăcere!

Mersi şi eu pentru urări.

| Niiiicu a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta dar iti spun ce stiu eu:la liber este in jur de 1500 lei iar la abonament la Orange este 60 euro la un abonamnet destul de mare iar la Vodafone este 100 de euro tot la un abonament chiar exagerat as spune eu, deci la cosmote tot pe aici ar trebuie sa se situezebig grin

| AdZi explică:

Mersi mult pentru raspunsuri, am sa vad maine daca pot face ceva in privinta asta!